Одлука за избор на кандидати по Интерен оглас за кариерно унапредување бр. 01/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидати по Интерен оглас за кариерно унапредување бр. 01/2020

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  25.12.2020
По спроведена постапка во врска со објавениот интерен оглас бр.01/2020 од 09.12.2020 година, за кариерно унапредување на судски службеници во Вишиот управен суд, Претседателот на Виш управен суд ги донесе следните одлуки:
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_