Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Апелационен суд Штип

Генерал Михајло Апостолски бр.16, 2000 Штип
Емаил:  contact@asstip.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

032/393-455

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон / факс

032/391-037
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести