Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Kryetarja e Gjykatës Supreme, mori pjesë në një takim koordinues të institucioneve kompetente për hetimet financiare dhe konfiskimin

   Risi  | 25 Jan 2023 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme, Besa Ademi, me ftesë të zëvendëskryetares të Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut e obliguar për politikat e qeverisjes së mirë, Sllavica Gërkovska, mori pjesë në takimin koordinues të përfaqësuesve nga gjyqësori dhe nga institucionet kompetente për hetimet financiare dhe konfiskimin. [më shumë]
  • Intervista e Kryetares së Gjykatës Supreme, Besa Ademi, për të përjavshmen “Fokus”

   Deklarata, Risi  | 24 Jan 2023 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Vlerësimi pozitiv për Gjykatën Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut nga Bashkimi Evropian është inkurajim i madh për ne. Kjo na jep motiv shtesë që të vazhdojmë me të njëjtin entuziazëm, tha në intervistën për të përjavshmen “Fokus”, Kryetarja e Gjykatës Supreme të RMV, Besa Ademi. [më shumë]
  • Kumtesë nga seancën e 427-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e mbajtur me datë 11.11.2023.

   Njoftim për opinionin  | 11 Jan 2023 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]

  Të gjitha lajmet