Корисни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Корисни информации

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ
 
Местоположба
Зградата на Основниот суд во Битола се наоѓа на бул. „Први Мај“ бб, во непосредна близина на зградата на Секторот за внатрешни работи - Битола, Основното и Вишото јавно обвинителство и Апелациониот суд Битола, како и повеќе адвокатски канцеларии.

Контакт информации


Контакт телефон: 
047 223 066
047 223 166
047 221 331

Факс:
047 239 352

Адреса:
Основен суд – Битола, бул. Први мај бб

Електронска пошта:
info@osbitola.mk

Преглед на поголема карта
 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести