Други формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Други

Други формулари и обрасци во употреба во Основен суд Дебар

 

Опис Преземање
Пријава за вработување на судски службеник
Пријава за унапредување на судски службеник
БАРАЊЕ ЗА РАЗГЛЕДУВАЊЕ НА СПИСИИ ОД ПРЕДМЕТ
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_