Граѓанска област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Граѓанска област

Граѓанска област формулари

Во овој панел можете на довибате потребните барања и формулари од граѓанска област.

Опис Преземање
БАРАЊЕ ЗА ИЗДАВАЊЕ УВЕРЕНИЕ ДЕКА НЕ МИ Е ОДЗЕМЕНO ДЕЛОВНАТА СПОСОБНОСТ
БАРАЊЕ ЗА ИЗДАВАЊЕ УВЕРЕНИЕ ДЕКА НЕ МИ Е ОДЗЕМЕНO РОДИТЕЛСКОТО ПРАВО
БАРАЊЕ ЗА ПЕЧАТ АПОСТИЛ
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_