Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Контакт за лица со посебни потреби

Со одлука на Претседателот на судот лице за контакт со лица со посебни потреби е Сихана Каба – Судски соработник

Контакт

Сихана Каба

Фиксен телефон:
046/ 831 - 404
Мобилен телефон:
075/ 423 - 539

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_