Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Годишен план за работа на Основен суд Дебар

Во овој панел  можете да добивате инфорации за Годишниот палан за работа на Основен суд Дебар

Година
Опис Година Преземање
Програма на работа на судот за 2022 година
2022
Годишен план за работа на Основен суд Дебар зa 2022
2022
Измени на распоред за работа на судот за 2021 година
2021
Правилник за внатрешна организација
2021
Годишен план за работа на Основен суд Дебар зa 2021
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_