Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Секој работен ден од 07:30 часот до 15:30 часот

Паузата е од 11:00 часот до 11:30 часот
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_