Интерен оглас бр.1/21 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас бр.1/21

Risi  |  15 Dhj 2021

Интерен Oглас бр.1/2021 за кариерно унапредување на судски службеници

 

 

Содржината на огласот може да ја погледнете на следниов ЛИНК

Пријавата за огласот може да ја превземете на следниов ЛИНК 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_