Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Кратово ѓи објавува следниве извештаи

 

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Завршна сметка-Сопствена сметка 2017
Годишен
2017
Завршна сметка-Депозитна сметка 2017
Годишен
2017
Завршна сметка-Буџетска сметка 2017
Годишен
2017
Годишен извештај за 2017г.
Годишен
2018
Завршна сметка 2016-Сопствена сметка
Годишен
2016
Завршна сметка 2016-Депозитна сметка
Годишен
2016
Завршна сметка 2016-Буџетска сметка
Годишен
2016
Годишен извештај за 2016
Годишен
2017
Месечен извештај за Јуни 2016
Месечен
2016
Месечен извештај за Мај 2016
Месечен
2016

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести