Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Крива Паланка

ул. „Св. Јоаким Осоговски“ бр.142
Емаил:  kontakt@oskrpalanka.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

031/375-322

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

031/374-822
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести