Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

 Номинирано лице во Основниот суд Крушево за комуникација со граѓани кои имаат одреден вид и степен на попреченост, е лицето Костандина Тасеска - стручен соработник.

 

Контакт

Костандина Тасеска

Фиксен телефон:
048/477-087
Мобилен телефон:
Емаил:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_