Граѓанска област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Граѓанска област

Формулари и Обрасци од граѓанска област во употреба во Основен суд Куманово

Опис Преземање
Барање за издавање на уверение дека не е одземена деловна способност
Барање за издавање на уверение дека не е одземено родителско право
Барање за ставање на печат Апостиле
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести