Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаите за работењето на судиите во Основен суд Куманово се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Полугодишен извештај за прво полугодие за 2024 година
Полугодишен
2024
Квартален извештај за 2 квартал за 2024 година
Квартален
2024
Јуни 2024 година
Месечен
2024
Мај 2024 година
Месечен
2024
Април 2024 година
Месечен
2024
Квартален извештај за 1 квартал за 2024 година
Квартален
2024
Март 2024 година
Месечен
2024
Февруари 2024 година
Месечен
2024
Јануари 2024 година
Месечен
2024
Годишен извештај за Слободен пристап до информации од јавен карактер 2023 година
Годишен
2023

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести