Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Секој работен ден

7:30h - 15:30h

Прием на документи во приемна писарница

7:30h - 15:30 h

Работа со странки во судски писарници

9:00h - 13:30 h

Пауза

11:00h - 11:30 h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести