Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

 

Година
Опис Година Преземање
Годишна програма за работа на судот за 2023 година
2023
Годишна програма за работа на судот за 2022 година
2022
Годишна Програма за работа на судот - 2021 година
2021
Годишна Програма за работа на судот - 2016 година
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_