Основен суд Скопје I Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Соопштенија за јавност  | 15.4.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Дебата - “Притвор и други мерки за обезбедување - Предизвици при практична примена„ [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 10.4.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Во однос на повеќе новинарски прашња и натписи поврзани со еден од судиите -поротници кои беа дел од судечкиот совет со кој претседава судијата Добрила Кацарска... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 09.4.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Покана за брифинг. [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 05.4.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Посета на учениците од ООУ „11 Октомври“ - Скопје [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 01.4.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Известувење за граѓаните кои се јавуваат како странки во одделот прекршоци – сообраќај. [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_