Основен кривичен суд Скопје Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Соопштенија за јавност  | 15.11.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Протест на судската администрација. [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 14.11.2019 | Основен суд Скопје I

  Јавен оглас бр.4/2019 за вработување 2 судска службеници

  Јавен оглас бр.4/2019 за вработување 2 судска службеници [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 13.11.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Заради интерес на медиумите кои ја следат работата на судот, ја информираме јавноста дека предметот со КОК бр. 116/19 против Б.Ј., К.Ј. и З.М. ... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 08.11.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Советот за оценка на обвиниителен акт на Основниот кривичен суд Скопје ... [повеќе]
 •  | 06.11.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Заради интерес на медиумите кои ја следат работата на судот, ја информираме јавноста за промена на термини за гавна расправа за предметот со КОК бр. 66/17 во јавноста познат како „Монструм“.... [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_