Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2015 ГОДИНА
Полугодишен
2015
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2015 ГОДИНА
Полугодишен
2015
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2014 ГОДИНА
Полугодишен
2014
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2014 ГОДИНА
Полугодишен
2014
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2013 ГОДИНА
Полугодишен
2013
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2013 ГОДИНА
Полугодишен
2013
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2012 ГОДИНА
Полугодишен
2012
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2012 ГОДИНА
Полугодишен
2012
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2011 ГОДИНА
Полугодишен
2011
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2011 ГОДИНА
Полугодишен
2011

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • ИЗВЕСТУВАЊЕ

  Новости  | 13.5.2019
  Исвестување Се известуваат кандидатите кои ја поминале административната селекција дека стручниот дел од испитот за судски службеници ќе се одржи на ден 21.05.2019 година во Основниот суд Скопје II - Скопје [повеќе]
 • СО О П Ш Т Е Н И Е

  Новости  | 08.5.2019
  Почитувани, Основниот суд Скопје II Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија донесе одлука со која 7 мај (вторник) е определен за неработен ден. [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

  Новости  | 24.4.2019
  Почитувани, Поради поголемата заинтересираност на медиумите во врска со предметот РСВЗРГ.бр.2/19, ја известуваме јавноста за следното: Врз основа на поднесена неотповиклива оставка на Реис Ул Улема на Исламска Верска заедница - Сулејман еф Реџепи, примена на ден 25.03.2019 година и заведена под број 15-13/174, Ријасетот на ИВЗ на РМ на ден 30.03.2019 година, одржал вонредна седница на која е прифатена оставката на досегашниот Реис Ул Улема и на истата седница за Реис Ул Улема е избран Скендер Бузаку. [повеќе]

Сите вести