Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2013 ГОДИНА
Полугодишен
2013
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2013 ГОДИНА
Полугодишен
2013
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2012 ГОДИНА
Полугодишен
2012
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2012 ГОДИНА
Полугодишен
2012
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ВТОРО ПОЛУГОДИЕ) 2011 ГОДИНА
Полугодишен
2011
ПОЛУГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ (ПРВО ПОЛУГОДИЕ) 2011 ГОДИНА
Полугодишен
2011
Годишен извештај 2016
Годишен
2016
Годишен извештај 2015
Годишен
2015
Годишен извештај 2014
Годишен
2015
Прва<12345>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

  Новости  | 09.10.2019
  Основниот граѓански суд Скопје, по повод Европскиот ден на правдата (25.10.2019 година), организира отворен ден за ученици од СУГС Гимназија „Јосип Броз Тито“- Скопје, студенти од Правен факултет „Јустинијан Први“ - Скопје и за граѓаните на Република Северна Македонија. [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

  Новости  | 26.9.2019
  Почитувани, Основниот граѓански суд Скопје, на ден 25.09.2019 година, беше посетен од страна на Божина Липај – експерт од Канцеларијата на Светска Банка во Скопје. Состанокот се одржа во просториите на судот и на истиот присуствуваа судија Антоанета Димовска (Претседател на Оддел за имотни спорови, спорови од мала вредност и семејни спорови) и Советник – Портпаролот на судот Сања Томиќ Велкоски. [повеќе]

Сите вести