Одлука [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука

Новости  |  01.12.2020
За поништување на огласот 2/2020 за работното место бр.5 - помлад соработник - прведувач
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_