СО О П Ш Т Е Н И Е [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СО О П Ш Т Е Н И Е

Новости  |  08.5.2019
Почитувани, Основниот суд Скопје II Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија донесе одлука со која 7 мај (вторник) е определен за неработен ден.

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

 

Почитувани,

 

Основниот суд Скопје II Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија донесе одлука со која 7 мај (вторник) е определен за неработен ден.

 

Сите закажани рочишта за 7 мај (вторник), ќе бидат презакажани за денот кој од страна на Владата на Република Северна Македонија ќе биде определен за одработување на неработниот ден.

 

Со почит,

Основниот суд Скопје II Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_