Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

 

 

КОМУНИКАЦИЈА СО ГРАЃАНИ КОИ ИМААТ ОДРЕДЕДЕН ВИД И СТЕПЕН НА ПОПРЕЧЕНОСТ

За одговорно лице за комуникација со граѓани кои имаат одредеден вид и степен на попреченост, е назначено лицето Ристо Настоски, вработено во Основен суд Струга.
Контакт податоци за определеното лице за комуникации со граѓани кои имаат одредеден вид и степен на попреченост се:

Контакт

Ристо Настоски

Фиксен телефон:
046/ 782 610 локал 135
Мобилен телефон:
076

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести