Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

РАБОТНО ВРЕМЕ НА СУДОТ:
07:30 – 15:30


РАБОТНО ВРЕМЕ СО СТРАНКИ:
09:30 – 14:30


ПАУЗА:
11:00 – 11:30

Работно време на Судот

Секој работен ден

7:30h - 15:30h

Прием на документи

7:30h - 11:00h

Пауза

11:00h - 11:30h

Пауза
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести