Пријава за оглас за вработување и материјали [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Пријава и материјали во врска со оглас за вработување од 28.12.2018

Овде се поставени пријавата за огласот за вработување како и материјалите од кои ќе бидат испитните прашање за кандидатите на огласот за вработување на судски службеник - сметководител

Опис Преземање
Пријава за оглас за вработување
Закон за буџетите - сметководство
Закон за кривична постапка
Закон за парнична постапка
Закон за судови

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести