Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Основен суд Свети Николе постојано изработува месечни, квартални и годишни извештаи кои од него ги бара Судскиот совет, Министерство за правда, Апелационен суд Штип и Врховен суд.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за јануари 2020
Месечен
2020
Месечен извештај за декември 2019
Месечен
2019
Квартален извештај за четврто тромесечје 2019 година
Квартален
2019
Годишен извештај за цела 2019 година
Годишен
2019
Месечен извештај за ноември 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за октомври 2019
Месечен
2019
Квартален извештај за трето тромесечје 2019 година
Квартален
2019
Месечен извештај за септември 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за август 2019
Месечен
2019
Месечен извештај за јули 2019
Месечен
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести