Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Во Основниот суд Свети Николе постои канцеларија за односи со јавноста која е сместена на првиот кат од објектот.

Во неа можете да се информирате за сите информации од јавен карактер според Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер.

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести