Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Основниот суд Свети Николе овозможува контакт на лица со посебни потреби според законите во Република Македонија и има лице назначено за контакт.

Контакт

Јорданка Димчева

Фиксен телефон:
032-443-991
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести