Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Свети Николе

ул.23-ти Октомври бр.59 Свети Николе

Контакт телефони

Телефонска централа

032-443-991

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

032-443-127

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

032-443-127
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести