Годишни планови [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Програма за работа на Основен суд Свети Николе во 2022 година
Основен суд Свети Николе; 
2022
Годишен план за управување со движењето на предметите и спречување на создавање и намалување на заостатокот на нерешени предмети за 2022
Основен суд Свети Николе;  Основен суд Свети Николе
2022
Годишен план за јавни набавки за 2021-та година
2021
Годишен план за јавни набавки за 2020-та година
2020
Годишен план за јавни набавки за 2019-та година
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести