Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи на Основен суд Велес

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за завршна сметка за 2018 година
Годишен
2018
Годишен извештај за работа на Основен суд Велес за 2018 година
Годишен
2018
Извештај за завршна сметка за 2017 година
Годишен
2017
Извештај за завршна сметка за 2016 година
Годишен
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести