Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Овластено лице во Канцеларијата за односи со јавност е судскиот службеник Љуба Андоновска - Судски советник

Во случај на отсуство ја заменува судскиот службеник Ана Весова – Судски соработник

 

Контакт

 

Љуба Андоновска

Фиксен телефон:          043 233 622

e-mail:                            info@osveles.mk

 

Ана Весова

Фиксен телефон:          043 233 622 локал 106                

e-mail:                            info@osveles.mk

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести