Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

ЗА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН НА ОСНОВЕН СУД ВЕЛЕС

Работно време

7:30h - 15:30h

Прием на писмена

7:30h - 15:30h

Работно време со странки во судските писарници

8:30h - 14:00h

Пауза

11:00 до 11:30
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести