Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Велес

8-ми Септември бр.53
Емаил:  osveles@osveles.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

043 233 622

Претседател на судот

043 231 594
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести