Внатрешна организација [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Внатрешна организација

        ВРАБОТЕНИ ВО СУДОТ

       Правилник за внатрешна организација и систематизација на работните места во Основен суд Велес

 

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести