Полугодишен извештај - прва половина, 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Полугодишен извештај - прва половина, 2020 година

News, Press realeses  |  Jul 9, 2020
Полугодишен извештај за 2020 година.

Објавен е полугодишниот извештај за прво полугодие на  2020 година

Објавен е полугодишниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за првото полугодие на 2020 година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страна или директно тука.

   


Decision search

Court
Case number
Date
_