Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година

Известувања, Новости  |  16.7.2020
Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година

Објавено е второто дополнување на Годишниот план (распоред) за работа на судиите и вработените во Основен суд Виница, за 2020 година. Содржината на објавата можете да ја погледнете на оваа страница или да ја преземете во ПДФ форма тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_