Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Завршна сметка на Судска власт на РМ за сметка 696-депозити за 2017 година
2017
Завршна сметка на Судска власт на РМ за сметка 637-буџетска сметка за 2017 година
2017
Завршна сметка на Судска власт на РМ за сметка 631-самофинансирање за 2017 година
2017
Одлука за одобрување на средства на Врховниот суд на Република Македонија
2018
Одлука за усвојување на програма за работа на Судски буџетски совет за 2018 година
2018
Прва<12345678910>Последна

Најнови вести


Сите вести