Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Одлука за одобрување на дополнителни средства на ОС Велес заедно со заклучок
2024
Одлука за одобрување на дополнителни средства на ОГС Скопје, заедно со заклучок
2024
Заклучок одговор до Здружение на судска администрација за јубилејни награди
2024
Одлука за необезбедување средства за ОС Кратово
2024
Заклучок за допис до Министерство за правда во врска со достава на писмена
2024
Прва<12345...>Последна