Kumtesë për seancën e 352-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e cila do të mbahet me datë 11.11.2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Kumtesë për seancën e 352-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut e cila do të mbahet me datë 11.11.2020

Njoftim për opinionin  |  9 Nën 2020

KUMTESË

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbaj sеancë me 11.11.2020 (e mërkur) në ora 10,00 në sallën e Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut me këtë:

REND  DITE

Seancna e 352-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut për me datë 11.11.2020, në fillim në ora 10,00.

 

1.Miratimi i Strategjisë për Burimet Njerzor për rrjetin gjyqësor dhe Planir Aksionar.

2.Të ndryshme