Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Со решение СУ-03-194/14 од 03.03.2014 назначен е Вангел Трајковски - помлад судски референт, доставувач - за лице за комуникација со граѓани кои имаат одреден вид и степен на попреченост

Контакт

Вангел Трајковски

Фиксен телефон:
047 223-066, 047 223-166 или 047 221-331
Мобилен телефон:
Емаил:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести