Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Работното време на судот е од понеделник до петок, од 7:30 до 15:30 часот.

Приемно одделение

Работно време

7:30h - 15:30h

Прием на документи

7:30h - 15:30h

Пауза

11:00h - 11:30h

Судски писарници

Работно време

7:30h - 15:30h

Прием на документи

10:00h - 15:00h

Пауза

11:00h - 11:30h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести