Пребарување по календар на судење

Судија
Број на предмет
Судница

Датум на судење
_

Календар на судење

Календар на судење

Користете ги текстуалните полиња за пребарување кои се наоѓаат од левата страна.



  • Јули
    2

    Предмет: П2-14/19

    Судија Виолета Миладинова, Судница Соба 51
    02.07.2020, во 09:00
  • Јули
    2

    Предмет: П4-32/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    02.07.2020, во 09:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-О-108/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 09:30
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-О-108/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 09:30
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-С-654/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 10:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-Ј-73/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 10:30
  • Јули
    2

    Предмет: КМ-9/19

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    02.07.2020, во 11:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-С-621/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 11:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-С-765/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 12:00
  • Јули
    2

    Предмет: П2-92/19

    Судија Виолета Миладинова, Судница Соба 51
    02.07.2020, во 12:30
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-Ј-61/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 13:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-С-705/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 13:00
  • Јули
    2

    Предмет: ПРК-Ј-65/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    02.07.2020, во 13:30
  • Јули
    3

    Предмет: К-109/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 1
    03.07.2020, во 09:00
  • Јули
    3

    Предмет: П2-86/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    03.07.2020, во 09:00
  • Јули
    3

    Предмет: К-193/19

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    03.07.2020, во 10:00
  • Јули
    3

    Предмет: К-ООА-11/2020

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    03.07.2020, во 12:00
  • Јули
    3

    Предмет: П2-15/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    03.07.2020, во 12:30
  • Јули
    3

    Предмет: РО-38/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    03.07.2020, во 13:30
  • Јули
    3

    Предмет: РО-40/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    03.07.2020, во 14:00
  • Јули
    3

    Предмет: ПРК-С-657/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    03.07.2020, во 14:30
  • Јули
    6

    Предмет: РО-41/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    06.07.2020, во 08:40
  • Јули
    6

    Предмет: П2-81/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    06.07.2020, во 09:00
  • Јули
    6

    Предмет: К-37/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    06.07.2020, во 09:00
  • Јули
    6

    Предмет: КМ-20/19

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    06.07.2020, во 10:00
  • Јули
    6

    Предмет: ПЛ1-П-11/20

    Судија Сузана Милевска, Судница Соба 53
    06.07.2020, во 10:00
  • Јули
    6

    Предмет: ПРК-Ј-63/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    06.07.2020, во 10:00
  • Јули
    6

    Предмет: МАЛВТС-14/19

    Судија Зоран Глигоров, Судница Соба 49
    06.07.2020, во 10:30
  • Јули
    6

    Предмет: ПЛ1-ТС-8/20

    Судија Сузана Милевска, Судница Соба 53
    06.07.2020, во 11:00
  • Јули
    6

    Предмет: ПЛ1-П-53/19

    Судија Сузана Милевска, Судница Соба 53
    06.07.2020, во 12:00
  • Јули
    6

    Предмет: КМ-3/20

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    06.07.2020, во 12:00
  • Јули
    6

    Предмет: МАЛВП-183/2019

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    06.07.2020, во 12:30
  • Јули
    6

    Предмет: ПРК-С-703/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    06.07.2020, во 13:00
  • Јули
    6

    Предмет: К-20/20

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    06.07.2020, во 13:30
  • Јули
    7

    Предмет: К-153/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    07.07.2020, во 09:00
  • Јули
    7

    Предмет: РО-52/20

    Судија Сузана Милевска, Судница Соба 53
    07.07.2020, во 09:00
  • Јули
    7

    Предмет: СТ-12/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    07.07.2020, во 09:30
  • Јули
    7

    Предмет: СТ-12/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    07.07.2020, во 10:00
  • Јули
    7

    Предмет: КМ-2/20

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    07.07.2020, во 10:00
  • Јули
    7

    Предмет: ПЛ1-П-9/20

    Судија Сузана Милевска, Судница Соба 53
    07.07.2020, во 11:00
  • Јули
    7

    Предмет: К-254/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    07.07.2020, во 12:00
  • Јули
    7

    Предмет: К-136/20

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    07.07.2020, во 13:00
  • Јули
    7

    Предмет: ПРК-Ј-67/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    07.07.2020, во 13:00
  • Јули
    7

    Предмет: П2-33/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    07.07.2020, во 13:30
  • Јули
    8

    Предмет: П5-4/19

    Судија Зоран Глигоров, Судница Соба 49
    08.07.2020, во 08:30
  • Јули
    8

    Предмет: П4-34/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    08.07.2020, во 10:00
  • Јули
    8

    Предмет: П4-46/17

    Судија Зоран Глигоров, Судница Соба 49
    08.07.2020, во 10:00
  • Јули
    8

    Предмет: К-ООА-3/2020

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    08.07.2020, во 10:00
  • Јули
    8

    Предмет: ПРК-С-752/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    08.07.2020, во 13:00
  • Јули
    8

    Предмет: ПРК-С-782/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    08.07.2020, во 14:00
  • Јули
    9

    Предмет: РО-172/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.07.2020, во 09:00
  • Јули
    9

    Предмет: КМ-5/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.07.2020, во 09:00
  • Јули
    9

    Предмет: ПСО-24/19

    Судија Зоран Глигоров, Судница Соба 49
    09.07.2020, во 09:00
  • Јули
    9

    Предмет: РО-174/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.07.2020, во 09:30
  • Јули
    9

    Предмет: РО-173/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.07.2020, во 10:00
  • Јули
    9

    Предмет: К-30/17

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    09.07.2020, во 10:00
  • Јули
    9

    Предмет: РО-170/19

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.07.2020, во 10:30
  • Јули
    9

    Предмет: СТ-2/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.07.2020, во 11:30
  • Јули
    9

    Предмет: ПРК-Ј-77/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.07.2020, во 13:00
  • Јули
    9

    Предмет: ПРК-С-674/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.07.2020, во 14:00
  • Јули
    10

    Предмет: МАЛВП-169/2019

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    10.07.2020, во 08:00
  • Јули
    10

    Предмет: П1-1/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    10.07.2020, во 09:00
  • Јули
    10

    Предмет: К-240/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 10:00
  • Јули
    10

    Предмет: П4-2/20

    Судија Зоран Глигоров, Судница Соба 49
    10.07.2020, во 10:00
  • Јули
    10

    Предмет: П2-9/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    10.07.2020, во 10:00
  • Јули
    10

    Предмет: СТ-4/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    10.07.2020, во 11:30
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-706/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 13:30
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-741/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 14:00
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-735/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 14:00
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-684/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 14:00
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-750/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 14:00
  • Јули
    10

    Предмет: ПРК-С-746/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    10.07.2020, во 14:00
  • Јули
    13

    Предмет: К-29/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    13.07.2020, во 09:00
  • Јули
    13

    Предмет: МАЛВП-160/2019

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    13.07.2020, во 09:00
  • Јули
    13

    Предмет: К-143/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    13.07.2020, во 10:00
  • Јули
    13

    Предмет: РО-67/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    13.07.2020, во 10:20
  • Јули
    13

    Предмет: РО-36/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    13.07.2020, во 11:00
  • Јули
    13

    Предмет: ПРК-Ј-49/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    13.07.2020, во 13:00
  • Јули
    14

    Предмет: МАЛВП-166/2019

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    14.07.2020, во 09:20
  • Јули
    14

    Предмет: П2-35/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    14.07.2020, во 09:40
  • Јули
    14

    Предмет: РО-60/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    14.07.2020, во 11:30
  • Септември
    1

    Предмет: К-104/20

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    01.09.2020, во 10:00
  • Септември
    2

    Предмет: П4-4/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    02.09.2020, во 11:30
  • Септември
    3

    Предмет: К-279/18

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 2
    03.09.2020, во 10:00
  • Септември
    3

    Предмет: ВПП-88/19

    Судија Катерина Цоневска, Судница Соба 43
    03.09.2020, во 10:00
  • Септември
    4

    Предмет: МАЛВП-94/2017

    Судија Виолета Миладинова, Судница Соба 51
    04.09.2020, во 09:00
  • Септември
    4

    Предмет: П2-12/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    04.09.2020, во 09:00
  • Септември
    4

    Предмет: П1-7/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    04.09.2020, во 10:00
  • Септември
    7

    Предмет: МАЛВП-45/2020

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    07.09.2020, во 09:30
  • Септември
    7

    Предмет: МАЛВП-7/2019

    Судија Виолета Миладинова, Судница Соба 51
    07.09.2020, во 09:30
  • Септември
    7

    Предмет: МАЛВП-64/2020

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    07.09.2020, во 12:00
  • Септември
    9

    Предмет: К-6/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 09:00
  • Септември
    9

    Предмет: П1-10/20

    Судија Дарко Ристов, Судница Соба 45
    09.09.2020, во 09:30
  • Септември
    9

    Предмет: К-162/17

    Судија Катерина Цоневска, Судница Судница 2
    09.09.2020, во 10:00
  • Септември
    9

    Предмет: К-2/20

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 10:00
  • Септември
    9

    Предмет: ПРК-С-767/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 13:00
  • Септември
    9

    Предмет: ПРК-Ј-71/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 13:30
  • Септември
    9

    Предмет: ПРК-С-644/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 14:00
  • Септември
    9

    Предмет: ПРК-С-764/19

    Судија Сузана Спасова, Судница Соба 48
    09.09.2020, во 14:00
  • Септември
    10

    Предмет: ПРК-С-412/19

    Судија Олгица Ристовска, Судница Соба 57
    10.09.2020, во 08:30