Основен суд Крива Паланка Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Известувања, Новости  | 22.10.2021 | Основен суд Крива Паланка

  СООПШТЕНИЕ

  СООПШТЕНИЕ - Отворен ден во Основниот суд Крива Паланка [повеќе]
 • Известувања, Новости  | 18.5.2021 | Основен суд Крива Паланка

  Оглас за вработување

  ЈАВЕН ОГЛАС [повеќе]
 • Известувања, Новости  | 11.1.2021 | Основен суд Крива Паланка

  ОГЛАС за избор на судии-поротници

  Основниот суд Крива Паланка има потреба од составување на предлог-листа за избор на 11 судии-поротници, кои ги избира Судскиот совет на Република Северна Македонија, за време од 4 години. [повеќе]
 • Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 11.1.2021 | Основен суд Крива Паланка

  ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ за спроведување на ЗСПИЈК за 2020

  ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ за спроведување на Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер за 2020 [повеќе]
 • Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 02.11.2020 | Основен суд Крива Паланка

  ОДЛУКА за избор на кандидати

  ОДЛУКА за избор на кандидати по огласот СУ.бр.208/20 од 14.10.2020 година [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_