Граѓанска област формулари [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Граѓанска област

     Формулари и обрасци од граѓанска област во Основен суд Крушево

Опис Преземање
Барање за заверка со печат Apostille (уплатната сметка има во барањето)
Барање на потврда дека не е одземено родителско право и потврда дека не е одземена деловна способност (уплатна сметка има во барањето)
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_