Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Работно време

Секој работен ден

7:30h - 15:30h

Прием на документи

8:00h - 15:00h

Пауза

9:30h - 10:00h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_