Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Крушево

„Илинденска“ б.б
Емаил:  info@oskrusevo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

048/477-087

Претседателот на судот - телефон

048/477-067

Факс

048/477-067
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_