Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

 

Година
Опис Година Преземање
Сумарен преглед на движењето на предметите за цела 2023 год.
2023
Сумарен преглед за движењето на предметите во 2022 година
2022
Сумарен преглед на движењето на предметите за цела 2021 год.
2021
Сумарен преглед за движењето на предметите за цела 2020 год.
2020
Сумарен преглед на движењето на предметите за цела 2019 год.
2019
Сумарен преглед на движењето на предметите за цела 2018 год.
2018
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_