Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Лице за комуникација со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост со цел укажување на помош, се назначува Саше Најдески судски соработник во ОС Охрид.

mail:info@osohrid.mk

Контакт

Сашо Најдески

Фиксен телефон:
046/261-868
Мобилен телефон:
Емаил:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_